ISCOM HT803 EPON ONU абонентський термінал

ISCOM HT803 EPON ONU абонентський терміналISCOM HT803 EPON ONU абонентський термінал 
   
Рейтинг: -----
Товар тимчасово відсутній
Ціна:1 100 Грн.
Повідомити коли з'явиться на e-mail

Умови доставки

Доставка Новою Поштою

Умови повернення

14 днів повернення/обмін
1 рік гарантія
Переглядів: 332

Підтримка MTU кадрів

1500 байт 
підтримка jumbo frame

Обмеження швидкості порта

приріст 64 кбит/с

Підтримка захисту від широкомовного шторма (storm control)

broadcast, multicast и DLF пакетів у відповідності до  кількості пакетів в секунду (pps)

Multicast трафік

IGMP Snooping V1/V2/V3

Таблиця MAC адресів

1K MAC адресів

Flow control

Підтримка IEEE802.3X flow control

Підтримка VLAN:

64 active

Угода про рівень обслуговування(SLA)

Підтримка SLA для  трафіка з кроком 64 Кбит

Діагностика підключення

Діагностика підключення для PON мережі

OAM

Підтримка стандартів IEEE802.3ah OAM и Raisecom OAM

ACL

Підтримка фільтрації на рівнях L2-L4 на основі: 
ACL на основі MAC
ACL на основі IP
ACL map (L2~L4 byte) і користувацькі user-defined ACL
ACL на основі порта, протокола и VLAN

Управління ONU

Віддалене управління ONU з OLT

Управління мережею

Підтримка SNMP/Сonsole

Моніторинг

Відслідковування мережевої статистики і інформування про аварії

QoS

IEEE802.1P QoS, IPV4, IPV6
до 4 вихідних чергй для кожного порта;
підтримка черг SP, WRR и SP+WRR
Приорітети на основі міток TOS, COS, DSCP, класифікація трафіка
Підтримка фільтрації трафіка на рівнях L2-L4

 

 

Специфікація

інтерфейс GEPON

1 EPON інтерфейс
SC/PC роз"єм
одномодовий, передача 1310нм приймання 1490нм симетричний 1.25Гбит/с канал, 20 км, коефіцєнт ділення 1:32 чи 1:64
індикатор LED PON

Ethernet інтерфейс

4*10/100 Мбит/сек
роз"єм RJ-45 
автовизначення half/full duplex
Авто MDI/MDI-X 
Дистанція 100 метрів, 
індикатори: LAN1/2/3/4

Електроживлення:

Зовнішній адаптер для 12 вольтового живлення

Габарити

180(W)*123(D)*39(H)мм

Споживання потужності

≤ 10Вт (при максимальному навантаженні)

Умови експлуатації:

Рабоча температура: від 0°С до 40°С
Вологість: від 10% до 95% (без конденсації)

індикатори

індикатори живлення, системи

Умови зберігання:

Температура: від -40°С до 70°С
Вологість: від 5% до 95% (без конденсації)

Вага

< 1.0кг

Сумістність

Стандарти і протоколи

IEEE802.3ah
IEEE802.3
IEEE802.3u
IEEE802.3ab
IEEE802.3z
IEEE802.3x
IEEE802.1p
IEEE802.1Q

Залиште коментар
Ім'я*:
Підписатися на коментарі (вкажіть e-mail):

Введіть код з малюнка:
* — Поля, обов'язкові для заповнення